Makijaż permanentny brwi


Metody:Rekonstrukcja brwi.


Ręczne metody makijażu permanentnego są od ponad 20 lat udoskonalane i efektywnie używane w krajach azjatyckich.

Do nas ta technika dotarła dość niedawno i jest jeszcze mało znana.

Jest to tak zwana "ręczna metoda" (nie elektryczna, nie maszynowa) wykonywania makijażu permanentnego, która zapewnia najbardziej naturalny wygląd brwi.

Ten makijaż permanentny polega na wykonaniu obrazu pojedynczych włosków i pozwala  na realne otworzenie rysunku brwi" włos po włosie", a nie w formie plamy, jak w metodach tradycyjnych.

Dzięki tej technice pojawiła się możliwość odtworzenia linii, których grubość jest identyczna z ludzkimi włoskami . Pozwala to również imitować, korygować i nadawać naturalny kierunek wzrostu brwi.


Jest to świetna metoda na rekonstruowanie i uzupełnianie włosków.


Zalety metody:


Efekt po zabiegu utrzymuje się przez ok. 1,5-3 lata.

Na długość utrzymania się makijażu na skórze będzie miała wpływ regeneracja skóry i jej rodzaj. Prawdopodobnie, w przypadku tłustej cery rysunek będzie trzymał się krócej, niż w przypadku cery suchej.


Czy jest potrzebna korekcja?

W 90% korekcja jest potrzebna po miesiącu od zabiegu. Wynika to z tego, że regeneracja naskórka trwa ok. 28 dni.

Przy tej metodzie makijażu permanentnego pigment wprowadza się niezbyt głęboko, a linie są cieniutkie. Dlatego w niektórych miejscach pigment trzeba będzie wprowadzić ponownie.

Ponieważ podczas pierwszej wizyty nie wszyscy maja pewność co do intensywności koloru, w jej trakcie wybiera się jaśniejszy odcień, a po miesiącu w trakcie korekty można go wzmocnić lub przyciemnić.


Zapraszam do odwiedzenia zakładki makijaż permanentny brwi w galerii


Przeciwskazania do zabiegu makijażu permanentnego: